Siedziba  Główna Muzeum przy ul Gdańskiej 13


NIP         727 - 10 - 45 -107

REGON    000277799

Numer konta: 95 1050 1461 1000 0023 1245 7167

 

Dyrekcja

Pełniący obowiązki Dyrektora

Jacek Wawrzynkiewicz

            tel 42 632 - 71 -12 wew.24

            e-mail j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl 

 

Samodzielne Stanowiska

Główny specjalista d/s administracyjnych i projektów

Emilia Kaczmarek 

           tel. 42 632 71 12 wew. 22

                 42 632 20 44

           tel/fax. 42 636 44 04

           e-mail sekretariat@muzeumtradycji.pl

 

 Główny specjalista d/s organizacyjno-kadrowych, Inspektor ochrony danych osobowych

 Monika Leszczyńska         

           tel. 42 632 71 12 wew. 23

           e-mail kadry@muzeumtradycji.pl

 

 Archiwum Zakładowe

 Beata Kwapisz

            tel. 42 632 - 71 - 12

            e-mail archiwum@muzeumtradycji.pl      

 

 Inspektor BHP

 Piotr Grodzki

             tel. 42 632 - 71 -12

 

Specjalista d/s promocji i kontaktu z mediam

Artur Kamiński

 

             tel. 42 632 - 71 - 12 wew.30

             e-mail a.kaminski@muzeumtradycji.pl

 

Kierownictwo

Dział Finansowo-Księgowy,Główna Księgowa

Anna Małkiewicz

              tel. 42 632 71 12 wew. 35

              tel. 42 633 02 07

              e-mail ksiegowosc@muzeumtradycji.pl 

 

Dział Historyczny, Kierownik

Sylwia Wielichowska

              tel. 42 632 71 12 wew. 25

              e-mail s.wielichowska@muzeumtradycji.pl

 

Dział Edukacyjny, Kierownik

Kamila Lutek-Urbaniak

               tel. 42 632 71 12 wew. 30

              e-mail  k.lutek@muzeumtradycji.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy, Kierownik

Ireneusz Żukowski-Mozer

              tel. 42 632 71 12 wew. 29

              e-mail administracja@muzeumtradycji.pl

 

Oddział Martyrologii Radogoszcz, ul. Zgierska 145/147

Kierownik Oddziału Radogoszcz,

Kierownik Oddziału Muzeum Tradycji Niepodległościowych Martyrologii Radogoszcz-Przemysław Stępień

p.o. Kierownika Działu Zbiorów - Przemysław Stępień

              tel. 42 655 36 66

              e-mail radogoszcz@muzeumtradycji.pl 

              e-mail  p.stepien@muzeumtradycji.pl

              e-mail  zbiory@muzeumtradycji.pl

 

Główny Inwentaryzator,

Michał Hankiewicz - p.o. Głównego Inwentaryzatora

              tel. 42 655 36 66

              e-mail g.inwentaryzator@muzeumtradycji.pl

              e-mail  m.hankiewicz@muzeumtradycji.pl

 

 

 

 

Oddział Stacja Radegast, Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto 12

 

Kierownik Oddziału, Kierownik

Izabela Terela

             tel. 42 291 36 27

                   783 755 391

             e-mail radegast@muzeumtradycji.pl

             e-mail  i.terela@muzeumtradycji.pl

Data utworzenia: 2013-03-15 08:10:50, przez: Ireneusz Żukowski
Data ostatniej edycji: 2018-09-14 11:25:13, przez: Adam Nowak
Liczba wyświetleń: 8044
« Powrót do góry