Dyrekcja

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

Wawrzynkiewicz Jacek


 

Dyrektor Muzeum


 

j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl


 

 

Samodzielne stanowiska

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

Grodzki Piotr 



Inspektor BHP

kadry@muzeumtradycji.pl

Leszczyńska Monika 



Główny specjalista ds. organizacyjno-kadrowych/Inspektor ochrony danych

kadry@muzeumtradycji.pl

Kaczmarek Emilia 



Główny specjalista ds. administracyjnych i projektów

sekretariat@muzeumtradycji.pl

 

Kamiński Artur 



Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami



a.kaminski@muzeumtradycji.pl

 

Hankiewicz Michał Adiunkt- Główny Inwentaryzator
m.hankiewicz@muzeumtradycji.pl

 

Dział Historyczny


dr Wielichowska Sylwia
(siedziba główna Muzeum) 
Adiunkt - Kierownik Działu

s.wielichowska@muzeumtradycji.pl


dr Adamkiewicz Sebastian
(siedziba główna Muzeum)


Adiunkt



s.adamkiewicz@muzeumtradycji.pl



Damska-Pawlak Agnieszka

(siedziba glówna Muzeum)


Asystent Muzealny a.pawlak@muzeumtradycji.pl
Mateja-Maracz Katarzyna
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)

Adiunkt



k.mateja-maracz@muzeumtradycji.pl



 dr Parol Jakub
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)
 
Asystent

j.parol@muzeumtradycji.pl

Źródlak Wojciech
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)
Kustosz
 w.zrodlak@muzeumtradycji.pl



dr Jędrzejewska Agnieszka 
Kustosz dyplomowany 
a.jedrzejewska@muzeumtradycji.pl